Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Керуючий єпархією освятив храм у с. Піски, побудований замість захопленого

3 жовтня, у неділю 15-у після П’ятидесятниці, після Воздвиження, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив престол і звершив першу Божественну Літургію у Свято-Георгіївському храму села Піски Берестечківського благочиння.

Цього дня Високопреосвященнішому владиці співслужили благочинний Берестечківського округу прототоієрей Дмитро Петрущак, настоятель місцевого храму прототоієрей Богдан Христинець, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики єпархії та гості у священному сані.

На Малому вході, з благословіння Предстоятеля УПЦ, владика нагородив настоятеля храму правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до “Херувимської пісні”.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх з вітальним словом. Також владика нагородив єпархіальною громатою усіх прихожан, а мецената, який допомагав у будівництві храму, – Андрія Васильовича Бібу – медаллю Волинської ікони Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, 16 лютого 2019 року група «активістів» переходу до ПЦУ, а фактично – рейдерства на користь Київського патріархату, зрізала замки з дверей Свято-Георгіївського храму УПЦ села Піски. Відтоді громада не призупиняла свого існування та молилася у пристосованому приміщенні.