Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ОЛЕКСАНДРІЯ. Архієпископ Боголєп рсвятив накупольний хрест для Миколаївського храму Світловодська


22 серпня архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив Чин освячення накупольного хреста на Свято-Миколаївський храм Світловодська.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний і настоятель храму протоієрей Олександр Коваленко та духовенство округу.
По завершенні освячення було проголошено молитву за Україну та народ.
Цього дня до храму завітав і голова Світловодської ОТГ Маліцький Андрій Іванович.
По закінченню богослужбової частини Правлячий архієрей привітав всіх із знаменною подією, освячення хреста на храм, а також і з 30-річчям Незалежності. Владика наголосив на тому, що від кожного з нас залежить те, в яких умовах ми будемо жити, від наших відповідальності і свідомості, віри і благонаправленності. На честь події Його Високопреосвященство нагородив ктітора храму Олега Григоровича Медяника та виконроба будівництва за великий вклад у розбудову Православ’я у регіоні.
Окремо подякував Андрію Івановичу за участь у духовному заході, не зважаючи на зайнятість як очільника громади.
В свою чергу, голова ОТГ привітав всіх присутніх з непересічним святом та підкреслив своє бажання продовжити ефективно працювати в рамках своєї відповідальності. До 30-річчя Незалежності Андрій Іванович вручив почесні нагороди священству за душпастирське піклування та активну участь у житті спільноти за місцями свого служіння. Зокрема, настоятеля храму було нагороджено Ювілейною медаллю до 30-річчя Незалежності України.
На завершення урочистостів протоієрей Віталій Коваленко провів екскурсію територією та розповів про особливості розпису, традицій та життя приходу. Завершилося свято дзвоном ХІ сторіччя.