САРНИ. Митрополит Анатолій звершив богослужіння в одну з найстарійших храмів єпархії
05.07.2021
news, Летопись епархий
![Снимок экрана от 2021-07-05 13-31-42](http://pravoslavye.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/Снимок-экрана-от-2021-07-05-13-31-42-150x150.png)
Керуючий єпархією, Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі смт. Степань Сарненського району Полісся.
Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Стефан Шомонка – настоятель Свято-Троїцького Храму смт Степань, Сарненського району, священик Дмитро Шомонка – настоятель Свято-Преображенського храму смт Степань та духовенство єпархії. За богослужінням молилися парафіяни храму.
Митрополит Анатолій у слові духовної настанови закликав богомольців слідувати за Христом та бути вірними дітьми Матері Церкви.
По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Стефану Шомонці та парафіянам за спільну молитву.
Богослужіння закінчилося співом многоліття.