Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. У єпархії відбулись урочисті богослужіння на честь Малочернетчинського чудотворного образу Христа Спасителя «Хліб Життя»


12 та 13 грудня в Сумському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулися богослужіння з нагоди вшанування чудотворного образу Малочернетчинського образу Христа Спасителя «Хліб Життя».

На святкові урочистості прибули високоповажні гості — архієпископ Конотопський і Глухівський Роман та архієпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської митрополії. Разом із митрополитом Сумським і Охтирським Євлогієм високопреосвящені владики очолили всенічне бдіння 12-го увечері, а вранці 13-го — Божественну літургію.

Проповідь на тему свята промовив Роман, архієписком Конотопський і Глухівський.

Шанована Святиня була встановлена на центральному аналої кафедрального собору для молитви та поклонніня віруючих.

Під час богослужінь архіпастирям співслужили клірики Сум та Сумщини, а також гості у священному сані.

Після завершення Літургії було піднесено особливі святкові молитви до шанованого образу, а також молитва до святого апостола Андрія Первозваного, який вшановується нині. Було проголошено многоліття.
Митрополит Євлогій звернувся до духовенства та богомольців зі словами архіпастирської настанови. Слова подяки та привітань виголосив архієписком Фастівський Даміан.