Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Синодальному відділі УПЦ з соціально-гуманітарних питань подякували всім, хто взяв участь в акції до дня свт. Миколая


Місія «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань» дякує всім, хто приєднався до традиційної благодійної акції, присвяченої до Дня святителя Миколая. Завдяки допомозі небайдужих людей понад 300 підопічних відділу отримали подарунки до свята. Про це повідомляє  blago.church.ua.

«Завдяки Вашій допомозі понад 300 дітей отримали подарунки до Свята. Регулярно Синодальний відділ підтримує БТ “Джерела”, організацію багатодітних сімей “Діана”, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, сім’ї які виховують дітей з інвалідністю та сім’ї вимушених переселенців.

Всі люди вдячні за Вашу Любов і підтримку! І малим приношенням можна принести велику користь! Господь Всемилостивий нехай благословить Ваші добрі справи і милосердя Його не покине Вашого будинку!» – йдеться в повідомленні на сайті Місії.