Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Митрополит Анатолій: Гонимі прихильниками ПЦУ парафіяни УПЦ Поліської єпархіїпочинають будівництво нового храму


Гонимі парафіяни Свято-Михайлівського храму села Поліське Березнівського району Полісся знайшли в собі сили відродити парафіяльне життя не тільки в тимчасовому приміщенні, яке являється житловим будинком священника – протоієрея Степана Корольчук, але знайшли можливість, при великій згуртованості вірних парафіян УПЦ, добитися земельної ділянки для будівництва нового храму взамін злочинно відібраного прихильниками ПЦУ та радикально налаштованих осіб.

По благословенню Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського, благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа разом із духовенством Березнівського благочиння освятив місце під забудову нового храму.

Необхідно зазначити, що громада даної парафії подала судовий позов про повернення її храму законній церковній громаді. Віряни УПЦ прийняли рішення – дочекатись правдивого рішення суду щодо повернення храму, але не втрачаючи час, поки будуть проводитись судові засідання, віряни УПЦ будуть будувати новий храм. Більше 100 парафіян молились при освяченні місця під забудову нового Храму. Благочинний протоієрей Ігор Коспа передав благословення владики на освячення храму, процитувавши слова митрополита: «Вірю, що милість Божа не залишить вас, вірних УПЦ, у вашому бажанні збудувати храм. Вірю, що Господь підтримає вас і допоможе у вашому благому бажанні. Знаю, що Господь втре сльозу кожного із вас, хто нині гонимий злобою та ворожнечею тих, хто розоряє Христову Церкву. Хай Господь допоможе вам збудувати Храм на славу вашим дітям та онукам, які збережуть віру Христову на майбутні покоління.»