Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЗАПОРІЖЖЯ. В УПЦ продовжують надавати допомогу хворим на COVID-19, постраждалим від пожеж та сиротам

Запорізька єпархія придбала та передала від імені віруючих дороговартісне медобладнання для допомоги хворим на COVID-19, які перебувають на лікуванні в Дитячій клінічній лікарні №5. Сєвєродонецька єпархія продовжує надавати гуманітарну допомогу постраждалим від пожежі на Луганщині, а в Києво-Печерській Лаврі допомагають багатодітним сім’ям, малозабезпеченим,  людям з інвалідністю, просто знедоленим  і закликають усіх небайдужих зробити подарунок сиротам до свята свт. Миколая Чудотворця. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби єпархій та лаври.

19 листопада 2020 року, в рамках благодійного проекту Запорізької єпархії «Любов милосердствує», митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука передав Дитячій міській клінічній лікарні №5 від імені вируючих медичне обладнання вартістю понад 150 тисяч гривень.

Як зазначив Його Високопреосвященство, незважаючи на важкі умови, в яких знаходиться сьогодні кожна українська сім’я, парафіяни храмів Запорізької єпархії продовжують надавати посильну допомогу нашій медицині.

За словами Запорізького митрополита, переданий у дар лікарні аналізатор сечі і коагуметр (аналізує показники гемостазу) особливо необхідні для хворих на коронавірус дітей.

Владика подякував усім небайдужим людям за надану допомогу, а лікарям побажав мужності, терпіння і сили духу.

«У віруючих людей оптимістичний погляд на майбутнє нашої країни. Ми обов’язково впораємося і з хворобами, і з тими випробуваннями, які випали на нашу долю. У нашій історії були часи і гірші. Найголовніше, щоб ми залишалися людьми і завжди допомагали один одному. А наша Церква, як і завжди, як і сто, як і двісті років тому, буде виконувати свою основну місію – дбати не тільки про духовне, а й про тілесне здоров’я людей», – відзначив владика Лука.

У Сєвєродонецькій єпархії продовжують надавати гуманітарну допомогу постраждалим від пожежі жителям селищ в околицях Сєверодонецька. Чергову партію передали в Сиротине.

З благословення митрополита Сєвєродонецького і Старобільського Никодима, допомогу в селище привіз прес-секретар Сєвєродонецької єпархії архімандрит Мелетій (Шаповалов), а це: будівельний і господарський інвентар, електропечі, обігрівачі та інші вкрай необхідні побутові речі.

У соціальному відділі Києво-Печерської Лаври продовжують надавати допомогу багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, сиротам, людям з інвалідністю, просто знедоленим і безхатченкам та звертаються до всіх небайдужих із проханням долучитися до справ милосердя.


“Зроби подарунок сиротам до свята свт. Миколая Чудотворця!”

“Продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим, – звертаються в Лаврі до всіх, хто має можливість допомогти іншим. – Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що згодяться для відвідування шкільних занять, демісезонний (можна вже й зимовий) одяг і взуття. Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки. Теплих речах потребують і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври”.

Адреса: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.