Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Афанасій освятив храм у Скобелці, побудований замість захопленого “ПЦУ”

27 жовтня єпископ Афанасій очолив святкування в Свято-Миколаївській громаді села Скобелка з нагоди освячення церкви та дня ангела настоятеля храму.
Зауважимо, під час сумнозвісних подій минулого року православна громада села Скобелка залишилася без храму, однак зберегла своє існування. Як бачимо, за досить короткий час віряни зуміли вже збудувати новий храм, де віднині і буде звершуватися богослужіння.

Позбавлені храму, але не віри, відірвані були від стін храму попереднього, але лишилися з Господом, замість земного – обрали духовне. Чимало трудів було зроблено для того, щоб в маленькому селі повстав новий храм. Довелося пройти безліч спокус і випробувань, які увінчалися спільним духовним піднесенням і торжеством. З допомогою благодійників, наполегливою працею настоятеля ієрея Назарія, всіх парафіян, від маленького до найстаршого, які доклали безліч зусиль при будівництві храму, який є свідченням істини чистоти Святого Православ’я.

Владиці співслужили благочинний Горохівського округу протоієрей Валерій Пилипчук, настоятель ієрей Назарій Філіпович і духовенство Волинської, Рівненської та Київської єпархій.

Після прочитання Євангелія владика звернувся до віруючих зі словами проповіді.

Після закінчення богослужіння владика привітав парафіян із освяченням храму.

після настоятель подякував єпископу Афанасію і всім присутнім за звершення сьогоднішнього свята.

Владика, прихожани і недільна школа привітали настоятеля з Днем Ангела і 30-літнім ювілеєм.

Після служби прихожани пригостили всіх гостей різними смаколиками.