Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Афанасій відвідав гониму громаду села Жидичин


25 жовтня, у неділю 20-у після П’ятидесятниці, вікарний архієрей Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив богослужіння у тимчасовому Свято-Миколаївському храмі гонимої громади села Жидичин Луцького району. Владиці співслужив настоятель парафії священник Роман Гелета. Після читання Святого Євангелія владика Афанасій звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

На завершення настоятель храму подякував владиці за архіпастирський візит та попросив завжди згадувати православну громаду с. Жидичин у своїх молитвах.

Своєю чергою, єпископ Афанасій зазначив, що багато хто думає, якщо відібрати у християн стіни, то можна відібрати і віру, або просто морально зламати людей. Та православні жидичинці доводять, що у християн Бог не в стінах, а в душах та серцях.