Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Афанасій розділив молитву з православними громадами сіл Брониця і Кримне, в яких відібрали храми

7 липня, у день свята Різдва Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у тимчасовому храмі сіл Брониці та Кримне.

Владиці цього дня співслужили настоятель храму ієрей Назарій Приймак, благочинний Олексіївського округу протоієрей Богдан Андрійчук, протоієрей Петро Базюк, ієрей Микола Жучення і архідиякон Роман (Тюканько).

Цього дня православні віряни околишніх сіл відзначають престольне свято у тимчасовому храмі, оскільки ще минулого року під час сумних подій рідну церкву у них відібрали. Але тим не менше піднесеної радості в очах людей менше не було, оскільки люди радіють і тому, що зберегли громаду та мають змогу молитися у канонічній церкві.

Відтак, під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Наприкінці, владика Афанасій звернувся до присутніх із проповіддю, в якій наголосив, що будь-які випробування роблять віруючу громаду тільки сильнішою та побажав усім присутнім, звертатись у молитвах до святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна.