Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій


22 липня в приміщенні Українського Біблійного Товариства відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в роботі Ради взяв участь єпископ Баришівський Віктор, якого супроводжував заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич. Про це повідомляє прес-служба ВЗЦЗ УПЦ.

Під час зустрічі члени Ради вислухали ініціативу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо встановлення Міжнародного дня зниклих безвісти, який планується на 30 серпня. Захід має на меті підтримку сімей, які втратили близьких на сході України, та привернення уваги суспільства до проблеми зниклих безвісти.

Також були обговорені питання церковно-державних відносин, питання соціального служіння ВРЦіРО, ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції, релігійні заходи щодо святкування цьогоріч Дня незалежності України.

На завершення членам Ради були роздані примірники нового перекладу Біблії, що був зроблений під егідою Українського Біблійного Товариства за участі представників різних християнських конфесій.