Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Митрополит Никодим освятив каплицю у Вільхівському монастирі


9 липня, в день шанування Тихвінської ікони Божої Матері митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир, що у селищі Вільха.

Разом із архієпископом Бучанським Пантелеймоном владика звершив святу Божественну літургію у Свято-Покровському храмі обителі. Архієреям співслужили: духівник монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), духовенство обителі, гості і священослужителі з інших єпархій. За богослужінням молилась ігуменя монастиря Серафима (Мелещук) та сестри.

Богослужіння зібрало місцевих мешканців, а ще чимало гостей і паломників. Усі разом помолились за припинення пандемії у світі та швидке одужання хворих.

У закінчення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із проповіддю. Владика подякував усім за молитви та соборне служіння. Слова вітання висловив і архієпископ Пантелеймон. Після цього хресною ходою архіпастирі, духовенство та вірні вирушили до храму в честь Нерукотворного образу Спасителя, який знаходиться на стадії завершення будівництва.

Відвідавши храм митрополит Никодим та архієпископ Пантелеймон освятили поруч часовню на честь преподобної Марії Єгипетської, в котрій буде звершуватись читання цілодобового Псалтиря.

Прес-служба Житомирської єпархії