Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Петиція на підтримку Києво-Печерської Лаври вже зібрала 15 тис. з 25 необхідних

(+інструкція для тих, хто не зміг підписати)

27 квітня 2020 року на сайті Президента України була опублікована петиція №22 / 094164-ЕП з вимогою залишити Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру у користуванні Української Православної Церкви. Вже зібрано понад 15 тисяч із 25 необхідних. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує покрокову інструкцію для віруючих, які зіштовхнулися з певними труднощами під час підписання електронного документа.

Нагадаємо, петиція №22/094164-еп, автором якої виступив Родіон Абрамович, закликає залишити Києво-Печерську Лавру у користуванні УПЦ і відхилити петицію № 22/092966-еп про передачу обителі “ПЦУ”, оскільки вона «не тільки вводить в оману безпосереднього її адресата – Президента України і тих людей, які будуть її підтримувати, але і спрямована на розпалювання міжконфесійного конфлікту на підставі спотворених фактів і власних домислів автора».

22 травня Президент України опублікував на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України відповідь на розміщену там 15 квітня петицію про передачу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври “ПЦУ”. Володимир Зеленський повідомив, що об’єктами державної власності управляє Кабінет Міністрів України.

Пізніше відомий український боксер і парафіянин Української Православної Церкви Василь Ломаченко у своєму Instagram закликав українців підтримати петицію про збереження Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Станом на 14:00 24 травня петицію про збереження святої обителі в користуванні Української Православної Церкви підписали 15 115 осіб із необхідних 25 000. Збирання підписів здійснюється протягом 90 днів із моменту її реєстрації. Залишилося 64 дні, протягом яких потрібно зібрати майже 10 000 підписів.

У зв’язку з тим, що алгоритм підписання петиції є досить непростим, і віряни Української Православної Церкви часто пишуть у соціальних мережах, що зіштовхуються з труднощами під час підписання електронного документа, Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ вирішив опублікувати інструкцію.

Для спрощення процесу реєстрації та авторизації ми додатково візуалізували деякі кроки.

КРОК 1. Для того, щоб підтримати електронну петицію, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація»(Якщо Ви вже зареєстровані, то потрібно просто увійти в сервіс, після чого пройти за посиланням і підписати петицію).

Написати свою чинну електронну пошту (на неї згодом прийде підтвердження), придумати пароль з не менш, як 8-ми символів, поставити галочки, натиснути кнопку “наступний крок”.


Крок 1. Реєстрація

КРОК 2. Для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації.

КРОК 3. На сайті петицій введена обов’язкова додаткова аутентифікація підписантів. Вона проводиться за допомогою Податкового номера, Bank ID та ЕЦП.

3.1 Якщо Ви вибрали ідентифікацію через податковий номер, його потрібно ввести разом з ПІБ та поставити необхідні галочки, натиснути кнопку “перевірка” і далі дотримуватися інструкцій.


За допомогою Податкового номера

3.2 Якщо Ви маєте картку мережі Приватбанк чи Ощадбанк, то можна пройти верифікацію за допомогою Bank ID.

Обираємо необхідний банк. Ставимо галочку, натискаємо на кнопку “перевірити”.

Обираємо, до прикладу, “ПриватБанк”.

Далі для входу в “Приват24” потрібно ввести телефонний номер або просканувати код.

Обрати тип картки з віконця, що випадає над цифрами, та підтвердити вхід чинним pin-кодом.

КРОК 4. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб підтримати петицію.

Записуєте свою електронну адресу, пароль, який Ви вводили під час реєстрації (Крок 1), ставите галочку та натискаєте “підтвердити та увійти”.

КРОК 5. Переходите за посиланням петиції №22/094164-еп та підтримуєте її, натиснувши “підписатися”. (Будьте уважні, створено ще декілька петицій з аналогічною назвою, скоріш за все задля розпорошення голосів віруючих. Щоб проголосувати, переходьте за посиланням вище і слідкуйте, щоб там було більш, як 15 тис. голосів. Проголосувати можна за всі аналогічні петиції, проте головне — не оминути увагою ту, яка на сьогодні вже набрала понад 60% підписів).

КРОК 6. Вітаємо, Ви проголосували!

Якщо ж у Вас й надалі виникають проблеми з підписанням, Ви можете звернутися із запитом щодо роз’яснення, натиснувши кнопку ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ, або відправити своє запитання на адресу електронної пошти: support.petition@apu.gov.ua. Копію листа надсилайте також нам на presschurch@gmail.com.