Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. Олександр Усик відвідав святині єпархії та поспілкувався з молоддю

8 січня 2020 року, в день Собору Пресвятої Богородиці, абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик відвідав Рівненщину, де провів ряд зустрічей зі спортсменами та молоддю, а також помолився в монастирях та храмах Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Відомий український боксер прибув до Рівного близько 10 ранку в академію бойових мистецтв “LEGION”, де юні спортсмени мали змогу поставити будь-які запитання чемпіону. У своїх відповідях Олександр неодноразово згадував про місце Бога у своєму житті та роль молитви.

«Перед тим, як виходити на ринг, я сідаю, беру молитвослов, запалюю свічечку…, — розповів абсолютний чемпіон, відповідаючи на запитання про те, як йому вдається настроюватися на поєдинки. — У мене є такий дорожній набір православної людини — хрест, молитвослов, іконки. Я сідаю і просто читаю (молитви – Ред.). Перед боєм йде якась метушня, приходять, перевіряють щось…, я їх не чую…».

Олександр пояснив, що дуже важливо для перемоги, як в поєдинку, так і особистої, боротися з власними пристрастями: «перемагає лише той, хто бореться з труднощами, своїми пристрастями земними, хоч як важко йому це не дається».

Молитва у житті спортсмена займає важливе місце, поділився він — з неї він починає будь-яку справу, нею закінчує.

«Ось я сьогодні їхав до вас, став помолився: “Господи, дай сил на сьогодні”. Я це кожен день Йому кажу, перед кожним починанням, тренуванням… Я читаю коротку молитву і кажу: «Дай сил на те, що я буду робити. І після тренування я Йому кажу: “Спасибі за те, що Ти дав мені на це сили”, — зазначив він.

Після зустрічі з молодими спортсменами та пресою Олександр Усик відвідав Свято-Георгіївське подвор’я у Рівному та Межиріцький Свято-Троїцький чоловічий монастир. Насельники та парафіяни зустрічали спортсмена колядками, спілкувались та робили спільні фото.

Свою подорож Рівненщиною абсолютний чемпіон світу завершив участю у вечірньому богослужінні у Свято-Воскресенському храмі міста Острога, яке очолив єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії УПЦ.

Читайте також: Олександр Усик: Щоб захищати Православну віру, її треба знати