Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Архієпископ Нафанаїл освятив новий оклад для престолу у храмі Волинської духовної семінарії


29 грудня, у Неділю святих Праотців, архієпископ Волинський і Луцький звершив Божественну літургію та освятив новий оклад для престолу у храмі Волинської духовної семінарії.
Владиці співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірик семінарського храму протоієрей Іоанн Нідзельський.
Воскресне богослужіння прикрашали своїм співом студенти ВДС під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука.
Перед початком Літургії керуючий Волинською єпархією звершив чин освячення нового окладу для престолу у храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Під час богослужіння владика разом з собором духовенства та прихожанами вознесли посилену молитву за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

По завершенні Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Владика подякував ректору ВДС архімандриту Євменію за плідну працю, яка прикрашає та розширює семінарський храм.

“Бажаю Вам, щоб не тільки храм преображався новими прикрасами, але й душі тих прихожан, які переступають поріг цього дому Божого, преображались та наповнювались благодатною силою Святого Духа, яка буде вказувати правильний шлях для спасіння у Царстві Небесному”, – підсумував архіпастир.

У свою чергу, архімандрит Євменій щиро подякував владиці Нафанаїлу за спільну молитву та попрохав у архіпастиря завжди згадувати викладачів й вихованців Волинської духовної школи у своїх молитвах.