ОЛЕКСАНДРІЯ. Єпископ Боголєп очолив засідання комісії з канонізації
12 серпня єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив засідання комісії з канонізації. Засідання проходило у приміщенні просвітницького центру свсв.князів Бориса і Гліба в Олександрії.
Під час діалогу були розглянуті питання стосовно відзначення 100-річчя пам`яті сщмч.Миколая Іскрівського та прославлення блаженної сповідниці Іуліти Педан.
Було запропоновано ряд рішень та надано відповідне благословення.
ЗАПОРОЖЬЕ. Епархия передала Святогорской Лавре продукты для вынужденных переселенцев
ЛИНДАУ. В Германии начала работу X Ассамблея Всемирного конгресса «Религии за мир»
