Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. Відбувся XIII Фестиваль Недільних шкіл єпархії

З благословення митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія протягом 13 років у Рівненській єпархії на базі скита святої праведної Анни, що в с. Онишківці на Дубенщині проводиться щорічний Фестиваль Недільних шкіл Рівненської єпархії.
Участь у фестивалях беруть діти Рівненської і інших єпархій Української Православної Церкви.
Цей рік також не став винятком, 7 серпня, після звершення святкового Богослужіння відбувся XIII Фестиваль Недільних шкіл. Участь у концерті взяли понад 18 колективів Недільних шкіл.
У виступах дітки своїми дитячими голосами славили Господа, Божу Матір та святих. Показували свою майстерність іншими виступами, оспівували Святу Церкву та нашу державу Україну, просили милості Господньої та миру на нашій землі.
“Сьогодні на джерелі Святої Праведної Анни відбувся 13-й фестиваль недільних шкіл. Яке щастя бути його учасником. Вийшовши на сцену, чесно кажучи, забула про хвилювання, оскільки поряд найкращі діти, а це просто шалена підтримка і радість. Я просто хочу подякувати Богу, що стала частинкою цього прекрасного дійства. А, ще, вперше на цій сцені були виконані мої авторські пісні, і я безмежно рада, що це відбулося саме на цій сцені. Про сьогоднішній день можна говорити багато! Емоції переповнюють…! Слава Богу за все!!!” – поділилася своїми враженнями Галя Мокляк, одна із учаснисть святкового фестивалю.

Святкова, духовна та радісна атмосфера панувала у залі, присутні на цьому дійстві і раділи, і плакали дивлячись на маленьких православних, майбутнього нашої Церкви та держави.

На завершення фестивалю усіх учасників привітали вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський та настоятелька обителі ігуменя Михаїла (Заяць).

Кожен колектив за участь у Фестивалі був нагороджений грамотою та подарунками.