Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах на честь чудотворного образу Богородиці «Одигітрія» в Смоленську

10 серпня, в день святкування на честь чудотворного образу Смоленської ікони Божої Матері «Одигітрія», Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив за Божественною Літургією у Свято-Успенському кафедральному соборі Смоленська.
Богослужіння також звершили: митрополит Талліннський і всієї Естонії Євгеній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Брянський і Севський Олександр, митрополит Саранський і Мордовський Зіновій, митрополит Смоленський і Дорогобужский Ісидор, архієпископ Вітебський і Оршанський Димитрій, єпископ Бобруйський і Биховський Серафим, єпископ Істринський Серафим, єпископ Ахтубинський і Єнотаєвський Антоній благочинні церковних округів, духовенство Смоленської митрополії, гості в священному сані.

За Літургією архіпастирі піднесли молитву за мир в Україні.

Після закінчення богослужіння духовенство та миряни з іконою Божої Матері Одигітрії Смоленської пройшли хресним ходом навколо собору.

9 серпня, напередодні святкування на честь ікони Пресвятої Богородиці «Одигітрія», Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній молився за Всенічним бдінням у Свято-Успенському кафедральному соборі міста Смоленська.