Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЧЕРНІВЦІ. 180 днів молитовного стояння. Віруючі буковинського села Васловівці записали чергове звернення до Президента України

Парафіяни Свято-Успенського храму УПЦ с. Васловівці Заставнівського району Чернівецької області, які вже 180 днів цілодобово моляться та оберігають свій храм від насильницького захоплення представниками «ПЦУ», записали чергове звернення до Президента України Володимира Зеленського.

«Пане президент, Володимир Зеленський, ми до вас зверталися місяць назад. На жаль, ви не звернули жодної уваги, не знайшли час, — зазначається на сторінці парафії у фейсбук. — Ми є такі ж самі українці, як і ви, ми хочемо щоби і в нашому селі, у Васловівцях дотримувалися Законів України. Подивіться відеозвернення, почуйте нас!!!».

«Ми громада Свято-Успенського храму УПЦ с.Васловівці Чернівецької області, ми вже 180 днів милістю Божою, цілодобово молимося та оберігаємо свій храм від насильницького захоплення.

Чорні рейдери, які своїми розпорядженнями ПРИМУСОВО перереєстрували нас в іншу віру ПЦУ, Павлюк Михайло, Гергелюк Микола і досі на своїх посадах, і державна влада, як і була сліпою до цього беззаконня так і понині такою залишається», — йдеться у повідомленні.

Віруючі, які вже близько пів року, знаходяться у стані постійної небезпеки захоплення їхнього храму, запитують: «Скільки ще потрібно часу, щоби ви нас почули? Скільки ще потрібно молитов і сліз, щоби мир і спокій прийшов на нашу багатостраждальну землю?».