Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Завершилась перша зміна у єпархіальному дитячому таборі «Стежина добра»

За благословенням єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла розпочав роботу єпархіальний табір «Стежина Добра».

З 18 по 29 червня тривала перша зміна дитячого табору, яка мала на меті розказати та показати загальновідомі професії для усіх учасників табору.

«Усі професії важливі», – саме з таким гаслом табір увійшов в новий відпочивальний сезон.

За 11 днів активного відпочинку діти не мали жодної хвилини для нудьги. Адже на них чекали веселі квести, командні ігри, купання в басейні і багато цікавого.

Спробувати себе у ролі працівника поліції, пожежника, археолога, працівника ЗМІ чи лікаря невідкладної допомоги, який поспішає врятувати пацієнта.

Розгадати таємний «злочин» разом з поліцейськими, загасити вогонь разом з працівниками МНС, виготовити фото рамки та знайти дорогоцінний скарб, – все це і більше відбувалось у таборі «Стежина Добра».

Щоденні бесіди зі священниками та насельницями монастиря є обов’язковою складовою православного табору і духовного відпочинку. Святе Причастя та основи Православної віри – це ті зернини Божої благодаті, які назавжди залишаться у серцях дітлахів.

Та насамкінець смуток, смуток від розлуки з тими, з ким став справжнім приятелем за 11 днів спільного відпочинку. Ми обов’язково побачимось, будемо продовжувати товаришувати та молитись один за одного й завжди пам’ятати про стежину, яка сповнена радості, любові, Божого благословення, яскравих пригод та позитивних емоцій, і ця стежина називається «Стежина Добра»

Уже сьогодні стартує другий заїзд, який прийме православних дітей Волинської єпархії на духовний, творчий та активний відпочинок і обов’язково продовжить сіяти добре зерно Божої благодаті у дитячі серця.

До зустрічі у таборі…