Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Нафанаїл молитовно відзначив день тезоімеництва


24 червня, коли Православна Церква згадує пам’ять святого апостола Нафанаїла, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Андріївському храмі кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської.

Богослужіння було звершено з нагоди дня пам’яті небесного покровителя єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла. Цього дня розділити урочисту службу з архієреєм прибули священники Волинської єпархії.

Під час Літургії була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн.

Наприкінці Богослужіння єпископ Нафанаїл звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якому привітав з початком Петрового посту, наголошуючи на тому, що піст не дарма має назву “апостольського”, у ці дні кожен з нас має бути “апостолом” Православної віри, кожен має власним прикладом показати справжнє життя християнина, який молиться за всіх, прощає усіх та приймає кожен день життя, як благословенний подарунок Всевишнього.

У свою чергу, з вітальним словом на адресу архіпастиря звернувся секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Бондарук. Від імені духовенства, чернецтва та простих віруючих людей отець Миколай привітав єпископа Нафанаїла з Днем Ангела і побажав міцного здоров’я, апостольської ревності та необхідних благ для досягнення усіх поставлених в житті цілей.

Також до привітання долучились клірики єпархії, ігумени та ігумені єпархіальних монастирів, представниці православного сестринства, регенти хорів та усі бажаючі, які прийшли у цей день, щоб розділити радість святкового богослужіння й привітати з днем небесного покровителя дорогого архіпастиря.