Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БІЛА ЦЕРКВА. У єпархії просять молитов про священника, який потонув, рятуючи доньку (+реквізити)

26 червня в Почаївській Лаврі митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звершив чин відспівування спочилих клірика Білоцерківської єпархії протоієрея Богдана Сушанського, настоятеля Свято-Миколаївського храму у с. Яблунівка Білоцерківського благочиння, який потонув, рятуючи 4-річну доньку Анісію від утоплення. А 25 червня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив відспівування трагічно загиблої дівчинки та панахиду за священником, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Білоцерківської єпархії.

Як зазначають у Національній поліції Київської області, священник пішов купатися до затопленого кар’єру в с.Щербаки разом зі своєю 4-річною донькою та потонув.

Батька та молодшу сестричку побачив старший син клірика, коли пішов їх шукати. Хлопець почав кликати на допомогу, люди, які відпочивали неподалік, викликали швидку медичну допомогу та витягли з води чоловіка з донькою вже без ознак життя.

«На місце події працювала слідчо-оперативна група, працівники ювенальної превенції, патрульної поліції та водолази. Працівники поліції з’ясували, що священник разом із дружиною та двома дітьми приїхали на машині до затопленого кар’єру, щоб забрати старшого сина додому (хлопець відпочивав там із друзями). У той час коли всі зібрали речі, чоловік взяв молодшу доньку та пішов прогулятися. Через деякий час їх і знайшов старший син священнослужителя», — розповідають у відділі комунікації поліції.

У Білоцерківській єпархії, в якій 17 років ніс послух священнослужителя спочилий протоієрей Богдан Сушанський, зазначають, що він «мав хороший авторитет і повагу від духовенства і мирян».

Священник залишив дружину і шестеро дітей.

Клірики єпархії просять про молитви та про допомогу родині спочилого священника.

Реквізити:

Карта «ПриватБанку» 4149 6293 9298 8283 (Яблонський Валерій Валерійович — хрещений батько загиблої дівчинки протоієрей Валерій Яблонський, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква).