Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Нафанаїл освятив храм на честь преподобного Серафима Саровського у селі Діброва


5 березня став важливим днем для мешканців села Діброва Ківерцівського району. Цього дня було звершено чин освячення православного храму на честь преподобного Серафима Саровського. Урочистості очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Владиці співслужили секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк, настоятель храму священик Віктор Обдар та інші запрошені священнослужителі. З духовенством радість урочистостей розділили численні віряни, які прибули цього дня на свято.

В часі Божественної літургії, розпочатої після освячення храму, керуючий єпархією відзначив настоятеля храму священика Віктора Обдара правом носіння палиці за Богослужіннями.

Наприкінці урочистостей владика Нафанаїл нагородив найактивніших парафіян храму медалями “Волинської ікони Божої Матері” та благословенними грамотами. Архіпастир подякував трудівникам, відзначивши їхній особливий внесок у справу будівництва Дому Божого. У свою чергу отець Віктор Обдар подякував владиці за візит та радість спільної молитви в новоосвяченому храмі.