Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Віряни УПЦ в Клепачеві звершили молебень перед своїм захопленим храмом

10 березня 2019 року прихожани УПЦ в селі Клепачів Ківерцівського благочиння зібрались на Божественну літургію у Свято-Покровському храмі, що діє у сусідньому селі Озерце. Нагадаємо, днем раніше їхній власний храм захопили представники Київського патріархату під приводом «переведення» громади до ПЦУ.

Як повідомив настоятель громади УПЦ протоієрей Володимир Тихонюк, раніше, допоки у Клепачеві не був збудований та освячений храм, віряни села Клепачів так само відвідували Богослужіння у селі Озерце, де громада УПЦ відбудувалась за кілька років до них. На цей момент Свято-Покровський храм лишається єдиним на території Жидичинської ОТГ, який ще не захопили рейдери.

«Поки що ці люди відвідують наш храм, і певний час також муситимуть відвідувати, але це триватиме недовго. Вони не ходили ані до нас, ані навіть до «монастиря» УПЦ КП в Жидичині. Актив громади залишився з нами, ще певна частка вірян просто перечікують», – розповів отець Володимир.

Після Літургії віряни повернулись додому. Також громада в цей день відслужила молебень напроти свого храму, на місці, де колись також молились люди, поки у Клепачеві не постав храм УПЦ.