Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій звершив богослужіння в зоні постраждалій від аварії на ЧАЕС


16 грудня, відбулась історична подія у Свято-Покровській парафії села Великі Озера Дубровицького району Полісся. З нагоди 10-ти річчя освячення Свято-Покровського Храму Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову Божественну Літургію.
Архієрейське богослужіння зібрало чимало вірян Української Православної Церкви, котрі прибули на спільну молитву зі своїм владикою.

Необхідно зазначити, що в роки Чорнобильської трагедії, село Великі Озера підпало під вплив радіоактивних викидів, внаслідок чого більшість жителів села була виселена в інші регіони України, а та невелика кількість жителів, котрі залишилися, виживають в тяжких умовах.

Приїзд Поліського Владики – це молитовна підтримка жителям села та вірянам Української Православної Церкви.

Богослужіння очолив керуючий єпархією, Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Йому співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та протоієрей Олександр Кобзарь – настоятель Свято-Покровського Храму села Великі Озера, Дубровицького району.

За богослужінням, після Євангельського читання, секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) звернувся до вірних УПЦ зі словом проповіді на євангельську тему, щодо багатого юнака, наголосивши, що для християнина головне багатство не земне, а багатство духовне.

Після богослужіння митрополит Анатолій висловив подяку парафіянам за їхню духовну єдність.

В свою чергу, парафіяни просили свого архіпастиря, щоб він стояв на позиції православної віри поліщуків, в котрій вони народилися, в котрій народилися їхні діти та онуки, а також, щоби Владика не змінив віру, а міг достойно і надалі вести паству так, як веде протягом 25-ти років свого архіпастирського служіння на Поліській землі.