Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Митрополит відзначив грамотами Предстоятеля УПЦ прихожан храму села Яблуневе


6 листопада, у день пам’яті ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” у однойменному храмі села Яблуневе Божественну Літургію звершив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владиці співслужили секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) та духовенство Березанського благочиння.

На Малому вході за труди на благо Православної Церкви настоятель храму ієрей Ілля Ляшик був удостоєний права носіння наперсного хреста. Після читання Євангелія владика виголосив проповідь, у якій розповів про особливий подвиг Богородиці та звернув увагу на молитовне предстательство Пречистої. За богослужінням були піднесені молитви за церковну єдність та за мир у нашій державі. Після запричасного віршу проповідь виголосив настоятель Спасо-Преображенського храму села Коржі протоієрей Миколай Борисюк. Священнослужитель розповів історію ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” та закликав віруючих до палких молитов до Богородиці.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід довкола храму та окропило віруючих святою водою.Також за старанну працю на парафії владика відзначив Грамотами Предстоятеля УПЦ прихожан Г.А.Тарана та Б.С.Мацько.

Наостанок, митрополит Антоній привітав настоятеля, духовенство та прихожан із престольним святом та побажав і надалі у кріпості сил продовжувати жертовне служіння на благо Святої Церкви. Отець Ілля у відповідь подякував владиці за високий візит та можливість спільної молитви і спільної Євхаристії.