Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. З нагоди 1030-річчя Хрещення Русі митрополит Анатолій освятив новий храм


Митрополит Сарненський і Поліськи Анатолій з архіпастирським візитом відвідав церковну громаду села Красносілля Володимирецького району Полісся для освячення новозбудованого храму на честь Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

По благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України владика Анатолій заклав святі мощі у хрестовину святого престолу.

Архіпастирю співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Сергій Степанюк – настоятель Храму та духовенство єпархії.

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій висловив слова подяки настоятелю Храму – протоієрею Сергію Степанюку та парафіянам за понесені труди по розбудові новозбудованого Храму.

Необхідно зазначити, що вірні УПЦ святого Полісся надзвичайно віруючі, відриваючи кошти від свого бюджету, вони жертвують на будівництво храмів, мають стійку віру. Будують Храми власними силами без допомоги держави та органів місцевого самоврядування. Храми Полісся архітектурно красиві та прикрашають собою місцевість.

Як зазначив митрополит Анатолій : «Честь і хвала поліщукам за їх жертовний подвиг – в тяжкий час для України будувати храми, вірою і молитвою збагачувати їх…».