Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Єпархія провела оздоровчий табір для дітей участників АТО


16-29 липня, у Житомирській єпархії працював православний дитячий оздоровчий табір для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО. Табір відбувся на базі оздоровчого санаторію у мальовничому селищі Дениші. Загалом оздоровитись, весело провести час, духовно вдосконалитись і більше пізнати Бога мали можливість 22 дітини: 13 дівчаток і 9 хлопчиків. Табір організовано з ініціативи і благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за кошти зібранні у часі проведення різдвяних благодійних вечорів колядок в Житомирській єпархії.

У таборі кожен день розпочинався із молитви, читання і тлумачення Євангелія. Також священик розповідав дітям притчі і відкривав їх глибокий та цікавий зміст. Чотири рази на день учасників табору смачно кормили і до сну дітки також відходили із спільною молитвою.

Важливим було і те, що цілодобово у таборі знаходився священик, три вихователі та лікар. Роль духовної опіки взяли на себе клірики єпархії: протоієрей Димитрій Терещук та протоієрей Георгій Мірчук.

За час перебування на оздоровленні діти відвідали Спасо-Преображенський чоловічий Тригірський монастир, де посповідались і причастились, Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Житомир, у якому побували на дзвіниці та вклонились святиням, масляний завод «Рудь», на якому посмакували морозивом, Свято-Покровську парафію обласного центру, де зустрілись із духівником Житомирської єпархії архімандритом Гавриїлом (Вардаєв), Свято-Анастасіївський жіночий монастир і Свято-Петро-Павлівський храм у Новогуйвинську, музей природи і краєзнавства та багато цікавих місць.

У самому ж таборі дітвора гралась у цікаві ігри, отримували позитивні знайомства і моменти доброго проведення часу у спільному колі. Ще дітки відвідували басейн, а ввечері разом співали пісні і спілкувались на різні теми сучасності.

У часі перебування в таборі його вихованці мали змогу зібрати бали, на які потім отримали подарунки. Останній день табору відбувся в лісі, біля річки та вогнища.

У радості, піднесенні та нових враженнях дітки залишили табір у великій вдячності.

Прес-служба Житомирської єпархії