Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Керівник молодіжного відділу організовував для дітей стрибки з парашутом


Керівник молодіжного відділу організовував для дітей стрибки з парашутомКерівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії ієрей Максим Молотков, настоятель храмів у с. Світильня та смт Калита, продовжує організовувати активне дозвілля для дітей своїх приходів. Цього разу з 29 червня по 6 липня група хлопців-паламарів побувала аж у Вінницькій області у «Першій Православній парашутно-десантній школі імені Цесаревича Олексія», де діти стали справжніми юними парашутистами.

Суворий військовий устрій загартував хлопців і зробив з них «справжніх чоловіків». Невід’ємною частиною дня була молитва. Крім того, хлопці виконували безліч фізичних вправ, вчились влучно кидати ножі. Підсумком перебування у військовій школі стали екзамени та стрибок з парашутом для тих, хто склав їх на відмінно.

Отець Максим весь час всіляко підбадьорював своїх вихованців. Сам, разом з пілотом, першим випробував літак. З благословення настоятеля Свято-Михайлівської церкви діти зробили свій перший вдалий стрибок. Під час стрибків отець Максим всіляко підтримував їх, летячи в кабіні пілота. Наймолодших учасників школи, та тих, хто не стрибав з парашутом, прокатали на десантному літаку АН-2.

Повернулись діти додому з безліччю чудових вражень, хоча й нелегко було жити життям військових. Отець Максим наголосив: «Ось так все робимо разом з молитвою, загартовуємо юне покоління в твердій православній вірі і хорошому здоров’ї».

Велику подяку настоятель церкви висловлює керівнику молодіжного відділу Тульчинської єпархії протоієрею Василію Гончаруку за прекрасний подарунок дітям, а також ТОВ «Світильня» (директор Петров Павло Євгенійович) за допомогу в організації поїздки.