Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Конференцію з питань біоетики проведе Синодальний відділ у справах сім’ї

14 травня 2018 року, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія,  у місті Києві відбудеться форум «Біоетичні аспекти духовного і фізичного здоров’я сім’ї та особистості». Організатором заходу виступає Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На сьогоднішній день у деяких сферах біомедичної практики людина стає об’єктом маніпуляцій. Наприклад, людський ембріон іноді розглядається як рядовий об’єкт наукових досліджень і експериментів, включаючи генетичні. Аналогічна ситуація виникає в разі, коли з тіла померлої людини вилучаються внутрішні органи без прижиттєвої згоди на це покійного або його родичів та інші. Тому назріла необхідність шляхом активного діалогу між духовенством і фахівцями, що опікуються питаннями сім’ї, медицини та біоетики в Україні, обговорити ці факти, а відповідні напрацювання донести до відома духовенства через керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї.

Під час роботи Форуму заплановано розглянути наступні питання: ювенальні технології; гендерні програми; “Про це” для дітей дошкільних навчальних закладів, освітянські нововведення; сурогатне материнство; еко–запліднення; захист життя ненароджених дітей (профілактика абортів), трансплантологія, евтаназія, духовно-моральне виховання дітей, як фундамент здорової сім’ї.

Попередній план роботи форуму:

09.00-09.30 – молебень про примноження миру і любові в українських сім’ях.
09.30-10.00 – Реєстрація учасників.
10.00-12.30 – Відкриття форуму. Перше пленарне засідання.
12.30-13.00 – Кава-брейк.
13.00-15.00 – Друге пленарне засідання. Підведення підсумків.
15.00-17.00 – Круглий стіл керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї.

Місце проведення: Києво-Печерська Лавра, корп. 45, актова зала.

Доповіді та заявки до участі необхідно надсилати на електронну адресу: simyaicerkva@ukr.net.
Детальніше за телефоном: +38 (097) 411 16 62.

Детальна програма роботи форуму буде опублікована пізніше на сайті family.church.ua.