Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Благочинний Бишівського благочиння зустрівся з очільниками Макарівського району


3 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з ноловою Макарівської районної державної адміністрації Тетяною Семеновою та головою Макарівської районної ради Олександром Гулаком.

Священнослужитель, який є заступником голови комісії Ради з питань охорони здоров’я, екології, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення та благодійності, повідомив чільникам Макарівщини про підготовку до прийняття в табори-поселення при парафіях вікаріатства дітей убитих і поранених військовослужбовців Збройних Сил України та дітей вимушених переселенців зі Сходу нашої держави.

Отець Філарет розповів про нові проекти в Макарівському вікаріатстві, пов’язані з пастирською роботою з молоддю. Зокрема, мова йшла про проведення фестивалю православної молоді в Макарові.

Тетяна Семенова та Олександр Гулак щиро подякували священнослужителям за їхню соціальну роботу та допомогу дітям, що опинилися в важких життєвих обставинах, у такий непростий для нашої країни час.

Сторони обговорили й інші питання стосовно співпраці в соціальному та культурному напрямках.

Отець благочинний передав у дар очільникам району Почаївські ікони Пресвятої Богородиці. Також ікони Воскресіння Христового було передано для співробітников апарату Макарівської районної державної адміністрації та Макарівської районної ради.