Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. За сприяння єпархії відбувся ІІІ фестиваль «Особлива дитина – особливий талант»


4 грудня у луцькому Палаці культури тривав Третій фестиваль «Особлива дитина – особливий талант». Концерт зібрав глядачів, котрі підтримують своєю увагою та допомогою дітей з різними особливостями розвитку, адже саме їхні виступи склали програму заходу.
Фестиваль був організований Відділом у справах молоді Волинської єпархії УПЦ. Гостей та учасників вітали православні священнослужителі: голова молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський), голова просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, голова відділу у справах сім’ї протоієрей Петро Базюк.

Свою творчу майстерність продемонстрували молоді люди та малеча, котрим зазвичай важче співати й танцювати, аніж більшості їхніх підлітків. До участі у фестивалі долучились ГО «Янголята», що опікується дітьми з аутизмом, об’єднання «Повір у себе», що допомагає людям з психофізичними особливостями, учасники з синдромом Дауна, підопічні Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя».

Цей фестиваль допомагає людям з особливими потребами розкрити свої творчі здібності, реалізувати свій світогляд, досягнути мрій та соціалізуватись.