Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У стінах КМДА за участі Церкви відбувся благодійний захід фонду «Діти дітям»

9 грудня в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся концерт «Різдвяний ангел». Це щорічний проект благодійного фонду «Діти дітям», який об‘єднує сотні сімей аби подарувати радість напередодні Нового року та Різдва Христового сиротам, дітям з інвалідністю та з малозабезпечених родин. У проекті приймають головну дільність організатори Євгенія Гранде і Олеся Лоїк. Духовним очільником проекту є клірик храму святителя Михаїля протоієрей Александр Шульженко. Особливим гостем благодійного дійства був відомий український артист Олексій Потапенко, який висловив слова підтримки проекту і поздоровив діток з наближаючимися святами.

На запрошення організаторів проекту та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія дійство відвідав секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук. Отець Віктор у своєму слові передав благословення Предстоятеля УПЦ та подякував небайдужим за можливість поділитись різдвяною радістю з тими, хто неї потребує. Священик урочисто відкрив концерт молитвою Отче наш.


Цього року мюзикл «Дванадцять місяців» об‘єднав в Колонній залі КМДА багато дітей. У постановці мюзіклу прймали участь діти прихожан храму святителя Михаїла. Режисером дійства «Дванадцять місяців» є солістка Національої опери України Оксана Терещенко-Стокаліч. Згодом усім підопічним дітям, яких понад 1000 осіб, на їх прохання в листах до ангела зусиллями фонду «Діти Дітям» будуть надісланні подрунки на адреси по дитбудинкам та сім’ям. У програмі свята — виступи обдарованих дітей, учасників вокальних та інструментальних конкурсів, зокрема фіналістів програми «Голос Діти». Для найменших гостей були підготовані ігрові зони та професійна анімаційна програма.