Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Працівники поліції Закарпаття звершили паломництво в Почаївську Лавру

Супроводжував правоохоронців священик Мукачівської єпархії УПЦ.

Минулих вихідних 45 працівників ГУНП в Закарпатській області здійснили паломництво в одну з найбільших релігійних святинь України – Свято-Успенську Почаївську Лавру. За проханням керівництва поліції та з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора супроводжував учасників паломницької групи благочинний міста Мукачева – протоієрей Петро Лях. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Організатором духовної поїздки в Почаїв виступила профспілка атестованих працівників поліції Закарпаття та її керівник – Валерій Менджул.

Гості з Закарпаття вклонилися усім Почаєвським святиням. А дорогою додому відвідали джерело святої прав. Анни.

«Ця поїздка, як і всі попередні, не могла б відбутися без сприяння керівництва закарпатської поліції, особисто начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковника Романа Стефанишина. Ми щиро вдячні керівнику за підтримку нашої профспілкової організації. А на майбутнє плануємо й інші поїздки у визначні духовні та туристичні місця України й нашого краю. Адже духовний відпочинок дає нашим правоохоронцям велику наснагу в їх нелегкій роботі на благо українського народу», – прокоментував голова Закарпатської профспілки атестованих працівників поліції Валерій Менджул.

За матеріалами Мукачівської єпархії УПЦ та Відділу комунікації
поліції Закарпатської області