Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. В день пам’яті жертв голодомору піднесені посилені молитви за постраждалих


25 листопада в останню суботу осені, в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.
Цього дня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у храмах та монастирях України відбуваються заупокійні панахиди за спочилими від голоду та постраждалими від репресій людьми.
Мітинг-реквієм та панахида за участі громадськості та представників найбільших релігійних конфесій відбувся і в Мукачеві, біля пам’ятника святим Кирилу та Мефодію.
Участь в заході разом зі священнослужителями міста взяв і керуючий Мукачівською єпархією, Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.
На початку реквіуму до громади міста звернувся А.В. Балога. Далі владика з духовенством звершили заупокійну панахиду та молитву за мир в Україні. У словах промови архієрей звренув увагу присутніх на тему миру в душі та соціумі.
О 16.00 церковними дзвонами, хвилиною мовчання та запаленням лампадок присутні вшанували жертв Голодоморів у рамках Загальноукраїнської акції “Засвіти свічку”.