Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЧЕРКАСИ. Священика єпархії нагороджено відзнакою Президента України

Священика Черкаської єпархії протоієрея Євгена Буркацького нагороджено відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», а також у безпосередній духовній підтримці на території зони бойових дій.
Це сталося сьогодні у Навчальному центрі Держприкордонслужби, що розташований у передмісті Черкас Оршанці, під час урочистої церемонії складання Військової присяги. На вірність українському народові присягнуло понад 150 прикордонників. Всі вони є учасниками пілотного проекту «Нове обличчя кордону», який триває в прикордонному відомстві. У заході взяли участь директор Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Сергій Сердюк, начальник управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Микола Маланчій, керівництво області та міста Черкаси, партнери проекту, рідні та близькі прикордонників.
Отець Євген Буркацький опікується духовним життям курсантів цього Навчального центру, за узгодженням з військовим керівництвом звершує тут регулярні богослужіння, а також виїжджає з молитовною та гуманітарною підтримкою на схід нашої держави як священик-волонтер.
Слід зазначити, що у Черкаській єпархії активною волонтерською діяльністю займається чимало парафіяльних священиків. Серед них – протоієрей Миколай Середич (м. Сміла), протоієрей Михайло Негер та протоієрей Богдан Жигало (Городищенське благочиння), архімандрит Лукіан (смт. Драбів) та інші. Торік усі вони отримали подяку від владики Софронія та почесні грамоти єпархії УПЦ.