Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Іллінська громада смт. Угроїд відзначила 170-річчя храму


2 серпня, в день пам’яті святого пророка Божого Іллі, в Пророко-Іллінському храмі смт. Угроїди відбулося святкування на честь 170-річчя Іллінського храму і престольного свята.
В день свята в смт Угроїди архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій очолив святкові урочистості. У співслужінні священнослужителів Краснопільського благочиння і гостей із Сум у священному сані архієпископ Євлогій звершив Божественну літургію у святому храмі (напередодні всеношну в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Суми). Після чого відбувся хресний хід навколо храму, виголошені многоліття.

На увагу до церковних заслуг настоятеля Пророко-Іллінського храму смт Угроїди протоієрея Сергія Зеленського нагороджено високою церковною нагородою – орденом Української Православної Церкви. Під час нагородження Владика Євлогій відзначив здобутки Іллінської парафії у справі духовного просвітництва, молодіжного православного руху, розбудови парафії.

Після закінчення Божественної літургії архієпископ Євлогій відвідав парафіяльний історичний музей, який розміщується в домовому храмі на честь Новомучеників і сповідників Церкви Руської, класи недільної школи, яка діє при храмі.

Для всіх учасників святкувань Іллінська парафія приготувала обід.