Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЧЕРНІГІВ. Архієрей УПЦ виступив членом журі на Всеукраїнському релігієзнавчому конкурсі

 

19-22 квітня 2017 року в Чернігові відбувся фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. З благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ, в якості члена журі у ньому взяв участь віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Полтавської місіонерської духовної семінарії.

У конкурсі взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх та відповідних курсів професійно-технічних навчальних закладів. Усього налічувалось 15 команд з різних областей та міст України, які змагалися у інтелектуальних боях з дискусійних питань теоретичного та теоретико-прикладного спрямування релігієзнавства та філософії.

Організаторами інтелектуального турніру виступили Міністерство освіти і науки України спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівським обласним інститутом післядипломної освіти імені К.Д. Ушинського та Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія».