Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БАРИШІВКА. У районному центрі пройшли Великодні заходи

 БАРИШІВКА. У районному центрі пройшли Великодні заходи (+відео)

Великодній тиждень 2017 року виявився досить прохолодним, але це не завадило вірянам Баришівки і району провести низку заходів, присвячених Світлому Христовому Воскресінню.      У Світлий Четвер 20 квітня в Баришівському центрі позашкільної роботи «Мрія» пройшов п’ятий районний конкурс творчих та талановитих дітей «Візерунки Великодня». Велику підтримку для проведення конкурсу надає керівництво ПрАТ “Агрофірма Березанська птахофабрика». Учні та вихованці навчальних і дошкільних закладів представили свої роботи, виконані в різних стилях і техніках, але усі присвячені Великодній тематиці. На святі були присутні священики Баришівського та Березанського благочинь, також був звершений пасхальний — подячний молебень.  До присутніх з вітальним словом звернувся благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрейЛюбомир Біляк.

В концертній залі меценати конкурсу нагородили переможців пам’ятними подарунками. Також увазі  присутніх запропонували об’ємну концертну програму.

А 21 квітня в Баришівській районній бібліотеці для дітей відбулося Великоднє дійство «Нехай на серці віра і любов панує, хай мир і радість Великдень вам дарує» . Підготували його працівники бібліотеки на чолі з Ольгою Іванівною Биба, спільно з учнями 7-В класу Баришівської ЗОШ ім. М. Зерова на чолі з класним керівником Ларисою Володимирівною Шабат.

На заході були присутні гості — Благочинний Баришівського церковного округу Бориспільської єпархії протоієрей Любомир Біляк, настоятель церкви Архистратига Михаїла  с. Лукаші протоієрей Павло Лисенко та керівник гуртка «Української вишивки», що діє при ЦПР «Мрія», Лариса Олексіївна Ганжа.

Учні продемонстрували свої знання з біблійної історії стосовно події Воскресіння Спасителя, розповіли про народні звичаї, пов’язані з Великоднем, а учасники гуртка «Української вишивки» ознайомили зі своїми роботами.