Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Благодійний концерт відбувся у єпархії

16 березня в концертній залі ДК «Машсервіс» відбувся благодійний концерт, що проводився в рамках Сьомої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня — світлі вчинки». Співорганізаторами акції є Сумська єпархія Української Православної Церкви та філія НСТУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва Сумська обласна державна телерадіокомпанія).
В концертній програмі взяли участь відомі творчі колективи обласного центру, а також імениті виконавці. Серед глядачів були присутні ректори вузів, представники творчої спільноти, духовенство, а також парафіяни не лише з Сум, а й інших населених пунктів.
У фойе була розміщена виставка робіт дитячих недільних шкіл та художніх закладів, експозиція фото у виконанні відомих фотомитців Сум.
Під час проведення концерту велась пряма трансляція на телеканалі UA:СУМИ та в мережі інтернет. Користувачі соціальних мереж також мали змогу переглянути творчу програму.
Проведено збір благодійних пожертв, загальна сума яких склала 33 600 гривень. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на цілі акції.