Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Підопічні єпархії побували в Зимному та Володимирі-Волинському


17 березня група дітей з особливостями розвитку, котрими опікується Волинська єпархія УПЦ, побувала з екскурсією в історичних місцях – православних святинях сусідньої Володимир-Волинської єпархії. 38 чоловік – діти з розладами спектру аутизму з громадської організації “Янголята” разом з дорослими та представники Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя» – відвідали з паломницькою поїздкою місто Володимир-Волинський та Зимненський Свято-Успенський жіночий монастир.

З благословення керуючого єпархією єпископа Нафанаїла, їх супроводжував керівник єпархіального молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський). Паломникам влаштували змістовні екскурсії, а особливо гостинно зустріли у Зимному, де прийняли та пригостили у трапезній.

Священики Волинської єпархії Української Православної Церкви постійно підтримують сім’ї дітей, котрі потребують особливої уваги та роботи для повноцінного розвитку та інтеграції у суспільство. Їхні батьки не почуваються полишеними сам-на-сам з проблемою, отримують духовну та матеріальну допомогу, гуртуються та отримують необхідну увагу й підтримку. А дітям по можливості надають наявні ресурси для реабілітації та адаптації серед ровесників і в дорослому житті.