Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЗАПОРІЖЖЯ. Єпархія провела олімпіаду знавців основ православної культури рідного краю

Учні загальноосвітніх навчальних закладів виконували тестові завдання та писали твір-роздум на тему «Православні храми Олександрівська»

25 березня 2017 року, з благословення  митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки, у Запоріжжі відбулася обласна олімпіада з основ православної культури. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Запорізької  обласної державної адміністрації, Класичний приватний університет  та Методичний центр Запорізької єпархії УПЦ. Пройшла олімпіада на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Темою цьогорічного змагання було оголошено «Православні храми Олександрівська». Завдання для учасників розробляли на кафедрі богослов’я і гуманітарних дисциплін Класичного приватного університету. Учням загальноосвітніх навчальних закладів було запропоновано тестові завдання та творчий роздум.

Нагадаємо, протягом лютого до середини березня цього року Запорізька єпархія УПЦпроводила конкурс есе, присвячений вшануванню пам’яті Ярослава Мудрого.