Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КРИВИЙ РІГ. Керівників міста відзначено церковними нагородами

7 грудня в Україні відзначають своє професійне свято депутати та працівникі виконавчих апаратів рад усіх рівнів.

На запрошення Криворізького міського голови Юрія Вілкула, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Заходи відбулися 6 грудня 2016 року в Криворізькому академічному театрі імені Тараса Шевченка. Це свято депутатів та працівників виконавчих апаратів рад усіх рівнів, яке традиційно відзначають в Україні вже шістнадцятий рік поспіль.

На святкуванні були присутні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Кривого Рогу та семи його районів, депутати місцевих рад, активісти міської громади.

Митрополит Єфрем привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом, подякував за щоденну невтомну працю заради добробуту криворіжців та побажав їм Божої допомоги у здійсненні поставлених задач, направлених на збереження миру, розвиток міста та покращення благополуччя його жителів.

misceve_samo-03Після цього відбулося нагородження найсумлінніших і найвідповідальніших працівників місцевого самоврядування єпархіальними відзнаками – медалями святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких та Архієрейськими грамотами.

На завершення заходу свої творчі подарунки присутнім у залі піднесли талановиті артисти міста.

7 грудня 1990 року Верховною Радою УРСР був ратифікований Закон № 533-XII «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». Незважаючи на відсутність законодавчого закріплення Дня місцевого самоврядування, свято відзначалося 7 грудня, починаючи з 1991 року. В 2000 році ця подія була затверджена офіційно.