Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛЬВІВ. Владика Філарет освятив іконостас та розпис Успенського храму міста Самбор

30 жовтня, у місті Самбір відбулось Обновлення (освячення) іконостасу та розписів Свято-Успенського храму. Чин освячення та Божественну літургію звершив керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Владиці співслужили: благочинний Самбірського округу та настоятель храму протоієрей Василій Петрушак, секретар єпархії протоієрей Олександр Іванченко, духовенство єпархії.

Після Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему:» Притча про сіятеля», якій відведене недільне зачало. У своїй промові Владика наголосив, що почуття віри кожного християнина повинне підкріплюватись благими справами, за словом св. ап. Якова (2:17), для того щоб серце його уподобилось доброму ґрунту, який би зміг прийняти і зберегти Божу благодать.

По завершенні Богослужіння, настоятель храму звернувся до архієрея зі словами подяки за звершений візит. На згадку про святкову подію єпископ Філарет передав у дар храму образ св. великомучениці Варвари та нагородив архієрейськими грамотами ктиторів і парафіян, що доклали зусиль у відновлення храму.