Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Владика Володимир молитовно відзначив День народження

26 листопада, в день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, керуючий Володимир-Волинською єпархією, архієпископ Володимир відзначає свій 48-й День народження. З нагоди свята архіпастир очолив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі м. Володимира-Волинського.
Владиці співслужили: секретар єпархіального управління архім. Сава (Мякота), намісники монастирів, благочинні, настоятелі кафедральних соборів та духовенство нашої єпархії.
На малому вході за старанні труди на благо Української православної церкви деякі священослужителі отримали церковні нагороди.
За богослужінням архіпастир підніс особливу молитву за мир в Україні і за загиблими від голоду 1921 – 1923, 1932 – 1933, 1946 – 1947 років.
За Божественною літургією правлячий архієрей звершив священицьку хіротонію, висвятивши у сан Ієрея протодиякона Романа.
Після Літургії члени єпархіальної ради та гості вітали владику Володимира з Днем Народженням.
Від священнослужителів архіпастиря привітав секретар Володимир-Волинської єпархії архім. Сава, відзначивши особливі духовні чесноти архієрея і побажавши ще довгі роки в доброму здоров’ї служити на благо Церкви Христової.
Також до привітань приєдналась і ігуменя Зимненського ставропігійного монастиря Стефана (Бандура), зауваживши, що владика народився в день великого богослова Іоанна Златоуста і нехай цей святитель буде невидимим помічником у нелегкому архієрейському служінні.
Насамкінець іменинник подякував всьому духовенству та мирянам за теплі слова вітань.