Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Єпископ УПЦ участь у вітальній зустрічі з новим послом США в Україні

26 вересня на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович та за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у вітальному прийомі, організованому посольством США в Україні. Захід проходив з нагоди початку місії нового Посла Сполучених Штатів в нашій країні.

Прийом відвідали діячі культури і науки, державні службовці, представники релігій. Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Феодосій побажав пані Йованович плідної роботи в Україні, щоб її призначення сприяло встановленню миру і стабільності в українському суспільстві.

До свого призначення на посаду глави американського диппредставництва в Україні Марі Йованович була послом США у Вірменії (2008-2011) і Киргизії (2005-2008). Крім того, вона працювала в американських посольствах в Києві, Москві, Лондоні, Оттаві та Могадішо. Наприкінці серпня Марі Йованович вручила вірчі грамоти Президентовi України.