Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Прихожани храму самотужки дали відсіч священнику-шарлатанові Віктору Бедю

26 липня, через ігнорування інциденту місцевою владою і правоохоронцями, прихожанам храму довелося відстоювати його самотужки.

У п’ятницю в Ужгороді невідомі молоді люди намагалися захопити капличку Української Православної Церкви, яка знаходиться на території залізничної лікарні.

Очевидці цієї події розповіли, що ввечері після служби, коли парафіяни вже розійшлися, на територію лікарні забігли 6 молодих радикалів і почали трощити споруджений навіс перед входом в капличку. Розваливши його, вони намагалися зірвати замки з дверей входу в храм. Але до цього часу встигли прибігти небайдужі перехожі, які і змогли зупинити ці злочинні дії.

Хвилиною пізніше на місце прибув настоятель храму о.Василь і православні парафіяни. Люди змогли ідентифікувати нападників. Ними виявилися послідовники скандальновідомого в Закарпатті Віктора Бедя. Слідом за ганебним вигнанням Бедя з УПЦ, його позбавила сану священика й Елладська православна церква, а також УПЦ Київського Патріархату відмовилася приймати псевдо-священика в свої ряди. Тепер Бедь створив приватну Єпархію і назвав її Карпатською. Для розширення своєї “єпархії” він направив молодиків захопити православний храм, який належить ужгородській релігійній громаді імені Святих рівноапостольних князя Володимира і Княгині Ольги Української Православної Церкви. На жаль, міська влада, так само, як і правоохоронні органи, повністю проігнорували цей інцидент, проте прихожанам власними силами вдалося відстояти свій храм.

http://religion.uz.ua/