Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолiй освятив надкупольний хрест ты купола вiдреставрованого храму


21 серпня, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій на запрошення церковної громади прибув до Свято-Преображенського храму села Маринін, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.
Архіпастирю співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа, настоятель храму протоієрей Віталій Прищепа та духовенство благочиння.
На Малому вході Митрополит Анатолій освятив храм після проведеної реконструкції. Трудами отця настоятеля та громади була оновлена покрівля храму, купола та надкупольні хрести.
Після Євангельського читання владика виголосив проповідь на євангельську тему, в котрій, зокрема, сказав: « Всі ми тонемо в гріхах свого маловір’я подобно апостолу Петру. Господь подає нам руку помочі через наші молитви і благання та направляє нас на шлях спасіння…».
По закінченню Божественної Літургії архіпастир привітав всіх присутніх з минулим престольним святом на честь Преображення Господнього та висловив подяку отцю настоятелю за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.