Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Аналотій: «Покрова Божої Матері покриває місто»


В роки Великої Вітчизняної Війни в місті Сарни була знищена фігура Божої Матері «Покрова», котра до того часу була покровителькою жителів міста.

В нинішній час сарненчани виявили бажання відновити фігуру на її історичному місці. Поляки-побратими подарували фігуру Божої Матері «Покрова», яку міська рада встановила на центральній площі міста.

На запрошення міського голови С.Б.Усик, депутатів та жителів міста митрополит Сарненський і Поліський Анатолій освятив фігуру Богоматері. Поряд, одночасно, було освячено джерело води, котре слугуватиме на потребу жителям міста.

На заходах були присутні: народний депутат України С.М.Євтушок, голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов та міський голова С.Б.Усик, делегація містів-побратимів Длуголенка та Новий Двір Гданський Вроцлавського воєводства на чолі з пані Агнешкою Лебек та паном Яцеком Міхальськім, представники різних конфесій.

В слові промови митрополит Анатолій сказав: «Божа Матір є одна для всіх. Вона є наша матір, вона є матір матерів наших. Віддаючи їй пошану, ми прославляємо її та шукаємо у неї заступництва. Хай Господь по її молитвам допоможе кожному з нас та сприяє нам спасінню душі».

Наприкінці заходів були посаджені дерева, як символ життя.