Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ПОЛТАВА. Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Полтавському і Миргородському Филипу 60-літтям від дня народження

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ФИЛИПУ,
МИТРОПОЛИТУ ПОЛТАВСЬКОМУ І МИРГОРОДСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть сердечні поздоровлення з визначною датою у Вашому житті – 60-літтям з дня Вашого народження
Прийнявши дар життя від Всеблагого Бога, Ви крок за кроком сходили від сили в силу, зростали і міцніли духом, наповнювалися премудрістю і благодаттю Божою, щоб у визначений Всемудрим Промислителем час використати отримані і примножені таланти на славу Святої Матері Церкви. Всеціло покладаючись на волю Божу, Ви з готовністю ідете туди, куди кличе Вас голос Священноначалія, пасете Боже стадо, доглядаючи його не примусово, а охоче і богоугодно, не пануючи над спадщиною Божою, а подаючи приклад стадові (див. 1 Пет. 5:2–3).

Як багаторічний голова Синодального відділу релігійної освіти, катехизації і місіонерства, Ви ретельно стежите за сучасними тенденціями в педагогічному середовищі, завжди готові дати їм належну богословську оцінку. Під Вашим пильним наглядом укладаються програми і пишуться посібники для недільних шкіл, проводяться різноманітні форуми для обміну педагогічним досвідом, виховується нове покоління пастирів і місіонерів, готових нести Слово Боже світові. Ви дійсно, по слову Апостола, служите православному народу тим даром, який прийняли, як добрий домобудівник різної благодаті Божої (див. 1 Пет. 4:10).

У цей знаменний день молитовно бажаю Вашій Святині душевної і тілесної кріпості, милостей і щедрот від Спасителя нашого вкупі з благодатною допомогою у високому Апостольському служінні. Нехай дні Вашого життя будуть наповнені радістю у Святому Дусі на многая і благая літа!

З любов’ю во Христі

+ ОНУФРІЙ
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
2 липня 2016 року